łowisko ZGODA

Łowisko ZGODA

Łowisko Zgoda to była żwirownia, istnieje od około 50 lat, dno zróżnicowane czyste głębokości miejscami  do 8-10 m. Jest to duży zbiornik czystej wody około 10  hektarów. Możliwy dojazd do stanowisk wędkarskich samochodem i rozbicia przy stanowiskach namiotu. Na łowisku można złowić karpie i amury około 15-20  kg. Trafiają się także drapieżniki jak sumy około 40 kg. Możliwość łowienia na 3 i więcej wędek .

Na łowisku znajduje się parking dla samochodów oraz pole namiotowe sklepik bar. Łowisko znajduje się przy małej miejscowości Zgoda około 5  km od Jarosławia, panuje tam cisza i spokój. Dojazd do łowiska drogą asfaltową. W niedalekiej przyszłości planowana jest budowa domków letniskowych dla wypoczywających nad zalewem. W chwili obecnej znajduje się  15 ( 2-3osobowych) stanowisk wędkarskich .

>> Regulamin Łowiska ZGODAWstecz

Do Państwa dyspozycji oddajemy Strefe użytkowników na Naszej stronie, w łatwy i szybki sposób można dodać zdjęcia lub opinie o Naszym Gospodarstwie (Łowisko ZGODA).
Po zarejestrowaniu się każdy użytkownik otrzymuje profesjonalny panel do zarządzania zdjęciami. Życzymy przyjemnego użytkowania.