łowisko ZGODA

O nas

O nas

Gospodarstwo Wędkarsko Wypoczynkowe ZGODA

Gospodarstwo agroturystyczne jakie rozwijamy jest to jedyne miejsce w gminie Jarosław gdzie można wypocząć i spędzić milo czas na przykład na łowieniu ryb czy też pikniku rodzinnym. W niedalekiej przyszłości planowana jest budowa domków letniskowych dla wypoczywających nad zalewem.

Gospodarstwo jest znane już w całej Polsce pod nazwą Łowisko Zgoda gdzie chętnie przyjeżdżają goście nie tylko na ryby ale z całymi rodzinami gdyż latem wygospodarowaliśmy część terenu na plaże gdzie można się poopalać czy zagrać w siatkówkę plażową.

Łowisko Zgoda to była żwirownia, istnieje od około 50 lat, dno zróżnicowane czyste głębokości miejscami  do 8 m. Jest to duży zbiornik czystej wody około 10  hektarów. Możliwy dojazd do stanowisk wędkarskich samochodem i rozbicia przy stanowiskach namiotu. Na łowisku można złowić karpie i amury około 15-30  kg. Trafiają się także drapieżniki jak sumy około 50 kg. Możliwość łowienia na 3 i więcej wędek . W chwili obecnej znajduje się około 15 stanowisk wędkarskich jednak istnieje możliwość łowienia z innych miejsc gdyż brzeg jest niski i praktycznie można się ustawić w każdym miejscu.

Łowisko znajduje się przy małej miejscowości Zgoda około 5  km od Jarosławia, panuje tam cisza i spokój .Na łowisku znajduje się parking dla samochodów oraz pole namiotowe sklepik bar, miejsca do palenia ogniska czy też grilla .

 Dojazd do łowiska drogą asfaltową.

Adres do strony internetowej naszego gospodarstwa wypoczynkowego - http://lowiskozgoda.pl/

 

 

 


Wstecz

Do Państwa dyspozycji oddajemy Strefe użytkowników na Naszej stronie, w łatwy i szybki sposób można dodać zdjęcia lub opinie o Naszym Gospodarstwie (Łowisko ZGODA).
Po zarejestrowaniu się każdy użytkownik otrzymuje profesjonalny panel do zarządzania zdjęciami. Życzymy przyjemnego użytkowania.