łowisko ZGODA

O nas

O nas

Gospodarstwo Wędkarsko Wypoczynkowe ZGODA

Gospodarstwo agroturystyczne jakie rozwijamy jest to jedyne miejsce w gminie Jarosław gdzie można wypocząć i spędzić milo czas na przykład na łowieniu ryb czy też pikniku rodzinnym. W niedalekiej przyszłości planowana jest budowa domków letniskowych dla wypoczywających nad zalewem.

Gospodarstwo jest znane już w całej Polsce pod nazwą Łowisko Zgoda gdzie chętnie przyjeżdżają goście nie tylko na ryby ale z całymi rodzinami gdyż latem wygospodarowaliśmy część terenu na plaże gdzie można się poopalać czy zagrać w siatkówkę plażową.

Łowisko Zgoda to była żwirownia, istnieje od około 50 lat, dno zróżnicowane czyste głębokości średnie 2,5 m do 4,5m -miejscami  do 8m. Jest to duży zbiornik czystej wody około 10  hektarów. Możliwy dojazd do stanowisk wędkarskich samochodem i rozbicia przy stanowiskach namiotu. Na łowisku można złowić karpie i amury - rekord złowionego karpia to 30,20kg a rekord złowionego amura 21,50 kg . W sezonie 2019 złowiono 40 karpii oraz 4  amury o wadz przekraczającej 20 kg .Trafiają się także drapieżniki jak sumy największy złowiony sum to ponad 50 kg (dokładnej wagi nie znamy gdyż nie było na łowisku większej wagi do zważenia tego suma ). Możliwość łowienia na 3 i więcej wędek . Możliwość łowienia na 3 i więcej wędek . W chwili obecnej znajduje się około 15 stanowisk wędkarskich na których można łowić od czterech do 9 wędek w zależności od stanowiska.

Łowisko znajduje się przy małej miejscowości Zgoda około 7  km od Jarosławia, panuje tam cisza i spokój .Na łowisku znajduje się parking dla samochodów oraz pole namiotowe sklepik bar, miejsca do palenia ogniska czy też grilla .

 Dojazd do łowiska drogą asfaltową.

Adres do strony internetowej naszego gospodarstwa wypoczynkowego - http://lowiskozgoda.pl/

 

 

 


Wstecz

Do Państwa dyspozycji oddajemy Strefe użytkowników na Naszej stronie, w łatwy i szybki sposób można dodać zdjęcia lub opinie o Naszym Gospodarstwie (Łowisko ZGODA).
Po zarejestrowaniu się każdy użytkownik otrzymuje profesjonalny panel do zarządzania zdjęciami. Życzymy przyjemnego użytkowania.