łowisko ZGODA

łowisko

Łowisko Zgoda to była żwirownia, istnieje od około 50 lat, dno zróżnicowane czyste głębokości średnie 2,5 m do 4,5m -miejscami  do 8m. Jest to duży zbiornik czystej wody około 10  hektarów. Możliwy dojazd do stanowisk wędkarskich samochodem i rozbicia przy stanowiskach namiotu. Na łowisku można złowić karpie i amury - rekord złowionego karpia to 30,20kg a rekord złowionego amura 21,50 kg . W sezonie 2019 złowiono 40 karpii oraz 4  amury o wadz przekraczającej 20 kg .Trafiają się także drapieżniki jak sumy największy złowiony sum to ponad 50 kg (dokładnej wagi nie znamy gdyż nie było na łowisku większej wagi do zważenia tego suma ). Możliwość łowienia na 3 i więcej wędek .

Na łowisku znajduje się parking dla samochodów oraz pole namiotowe sklepik bar. Łowisko znajduje się przy małej miejscowości Zgoda około 5  km od Jarosławia, panuje tam cisza i spokój. Dojazd do łowiska drogą asfaltową. W niedalekiej przyszłości planowana jest budowa domków letniskowych dla wypoczywających nad zalewem. W chwili obecnej znajduje się  15 ( 2-3osobowych) stanowisk wędkarskich .

>> Regulamin Łowiska ZGODA

Wstecz

Do Państwa dyspozycji oddajemy Strefe użytkowników na Naszej stronie, w łatwy i szybki sposób można dodać zdjęcia lub opinie o Naszym Gospodarstwie (Łowisko ZGODA).
Po zarejestrowaniu się każdy użytkownik otrzymuje profesjonalny panel do zarządzania zdjęciami. Życzymy przyjemnego użytkowania.